Indeling trainingsvelden en kleedkamers seizoen 2017 -2018.

         SVP kleedkamer en veld indeling hanteren, mochten er wijzigingen benodigd zijn, stuur je verzoek naar: sandervandijk78@gmail.com

         Voor ieder team van SVL zal er een kliko klaar staan met ballen er in.

         Gedurende de voorbereiding de doelgebieden van veld 2 en 3 niet gebruiken.

         Zorg na afloop van de training dat alle ballen waarmee je begonnen bent weer in de kliko zitten en ruim deze op in het ballen hok.

         Zorg ervoor dat er geen materialen/doeltjes meer op de grasvelden staan na de laatste training.

         Laat de kleedruimtes netjes opgeruimd achter na de training.

Wanneer de grasvelden niet geschikt zijn om op te trainen, dient iedereen de trainingen aan te passen zodat iedereen op het Veld 1 kan trainen.

Op donderdag avond moet het veld leeggehaald worden van losse doeltjes:
Overige senioren junioren: De kleine doeltjes
B-selectie: Pupillengoaltjes
A-selectie: Verplaatsbare grote goal

Week 31

Tijd

Team

Veld

Kleedruimte

Donderdag 3-8-2017

 

 

20:00 21:30

SVL A-selectie

Kunstgras

4

 

 

 

 

Zaterdag 5-8-2017

 

 

 

10:00 15:00

SVL A-selectie

Kunstgras

4

Week 32

Dinsdag 8-8-2017

 

 

20:30 21:45

SVL B-selectie

Veld 3

4

20:30 21:45

SVL A-selectie

Kunstgras

4

 

 

 

 

Donderdag 10-8-2017

 

 

19:00 20:15

SVL-senioren

Veld 3A

1

20:00 21:15

SVL B-selectie

Veld 1B

2

20:30 21:45

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

Zaterdag 12-8-2017

 

 

11:00 15:00

SVL B-selectie

Veld 1

4

15:00 - 17:00

SVF 1+2

Kunstgras

1+2

Week 33

Tijd

Team

Veld

Kleedruimte

Dinsdag 15-8-2017

 

 

20:30 21:45

SVL B-selectie

Veld 3

2

20:30 21:45

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

20:00 21:30

SVF 1 + 2

Veld 2

6/7

 

 

 

 

Donderdag 17-8-2017

 

 

19:00 20:15

SVL-senioren

Veld 3A

1

20:00 21:15

SVL B-selectie

Veld 1B

2

20:30 21:45

SVL A-selectie

Veld 1A

4

20:00 21:30

SVF 1 + 2

Veld 2

6/7

 

 

 

 

Zaterdag 19-8-2017

 

 

11:00 14:30

SVL 3 (trainen)

Veld 1A/Veld 3

1

14:30 16:15

SVL 1 Valleivogels 1

Veld 1

4/3

Week 34

Tijd

Team

Veld

Kleedruimte

Maandag 21-8-2017

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 3

4

18:30 19:30

SVL JO11-1

Veld 1A (Kg)

1

18:30 19:45

SVL JO13-1

Veld 1B (Kg)

2

18:30 19:45

 

 

 

19:45 21:00

SVL JO17-1

Veld 1A (Kg)

4

19:45 21:00

SVL MO19-1

Veld 1B (Kg)

3

19:00 20:15

SVF JO15-1

Veld 2

5

19:00 20:15

SVF JO15-2

Veld 2

6

19:00 20:15

SVF JO15-3

Veld 2

7

20:15 21:30

SVF JO17-1

Veld 2

6

20:15 21:30

SVF JO19-1

Veld 2

7

 

 

 

 

Dinsdag 22-8-2017

 

 

18:30 - 19:45

SVL JO13-2

Veld 3

1

18:30 - 19:45

SVL JO15-1

Veld 3

3

18:30 - 19:45

SVL JO15-2

Veld 3

5

19:15 20:30

SVL SVL-3

Veld 2A

1

20:30 21:45

SVL B-selectie

Veld 2

2

20:30 21:45

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4/

19:00 20:30

SVF Dames 1 + 2

Veld 2B

6/7

 

 

 

 

Woensdag 23-8-2017

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 1B (Kg)

4

18:00 19:00

SVL VR Recreanten

Veld 1A (Kg)

8

18:30 19:45

Keepers

Veld 1B (Kg)

 

18:30 - 19:30

SVL JO11-1

Veld 3

1

18:30 - 19:45

SVL JO13-1

Veld 3

2

19:45 21:00

SVL JO17-1

Veld 3

4

19:45 21:00

SVL MO19-1

Veld 3

3

20:15 21:30

SVL VR1

Veld 1A (Kg)

8

19:00 20:15

SVF JO15-1

Veld 2

5

19:00 20:15

SVF JO15-2

Veld 2

6

19:00 20:15

SVF JO15-3

Veld 2

7

20:15 21:30

SVF JO17-1

Veld 2

6

20:15 21:30

SVF JO19-1

Veld 2

7

 

 

 

 

Donderdag 24-8-2017

 

 

18:30 - 19:45

SVL JO13-2

Veld 1A (Kg)

1

18:30 - 19:45

SVL JO15-1

Veld 1B (Kg)

5

18:30 - 19:45

SVL JO15-2

Veld 3B

3

19:00 20:15

SVL - senioren

Veld 3A

1

20:00 21:15

SVL B-selectie

Veld 1B (Kg)

2

20:30 21:45

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

20:00 21:30

SVF 1 + 2

Veld 2

6/7

 

 

 

 

Vrijdag 25-8-2017

 

 

19:00 20:30

SVF Dames 1 + 2

Veld 1 (Kg)

1/2

 

 

 

 

Zaterdag 26-8-2017

 

 

12:00 13:45

SVL 2 JSV 2

Veld 1

1/2

14:30 16:15

SVL 1 -Sparta Nijkerk 1

Veld 1

4/3

Week 35

Tijd

Team

Veld

Kleedruimte

Maandag 28-8-2017

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 3

4

18:30 19:30

SVL JO11-1

Veld 1A (Kg)

1

18:30 19:45

SVL JO13-1

Veld 1B (Kg)

2

18:30 19:45

 

 

 

19:45 21:00

SVL JO17-1

Veld 1A (Kg)

4

19:45 21:00

SVL MO19-1

Veld 1B (Kg)

3

19:00 20:15

SVF JO15-1

Veld 2

5

19:00 20:15

SVF JO15-2

Veld 2

6

19:00 20:15

SVF JO15-3

Veld 2

7

20:15 21:30

SVF JO17-1

Veld 2

6

20:15 21:30

SVF JO19-1

Veld 2

7

 

 

 

 

Dinsdag 29-8-2017

 

 

18:30 - 19:45

SVL JO13-2

Veld 3A

1

18:30 - 19:45

SVL JO15-1

Veld 3B

3

18:30 - 19:45

SVL JO15-2

Veld 1A (Kg)

5

19:15 20:30

SVL SVL-3

Veld 1B (Kg)

1

20:30 21:45

SVL B-selectie

Veld 3A

2

20:30 21:45

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

19:00 20:30

SVF Dames 1 + 2

Veld 2

6/7

 

 

 

 

Woensdag 30-8-2017

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 1B (Kg)

4

18:00 19:00

SVL VR Recreanten

Veld 1A (Kg)

8

18:30 19:45

Keepers

Veld 1B (Kg)

 

18:30 - 19:30

SVL JO11-1

Veld 3

1

18:30 - 19:45

SVL JO13-1

Veld 3

2

19:45 21:00

SVL JO17-1

Veld 3

4

19:45 21:00

SVL MO19-1

Veld 3

3

20:15 21:30

SVL VR1

Veld 1A (Kg)

8

19:00 20:15

SVF JO15-1

Veld 2

5

19:00 20:15

SVF JO15-2

Veld 2

6

19:00 20:15

SVF JO15-3

Veld 2

7

20:15 21:30

SVF JO17-1

Veld 2

6

20:15 21:30

SVF JO19-1

Veld 2

7

 

 

 

 

Donderdag 31-8-2017

 

 

18:30 - 19:45

SVL JO13-2

Veld 1A (Kg)

1

18:30 - 19:45

SVL JO15-1

Veld 1B (Kg)

5

18:30 - 19:45

SVL JO15-2

Veld 3B

3

19:00 20:15

SVL senioren

Veld 3A

1

20:00 21:15

SVL B-selectie

Veld 1B (Kg)

2

20:30 21:45

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

20:00 21:30

SVF 1 + 2

Veld 2

6/7