Sponsors

Sponsorbrochure SVL Voetbal

Onze voetbalvereniging is voor de financiering van haar activiteiten en onderhoud van het sportpark mede afhankelijk van de inkomsten van sponsorgelden. Daartoe zijn er voor particuliere en zakelijke relaties een aantal mogelijkheden om de club te ondersteunen. Wij kunnen u garanderen dat uw bijdrage volledig ten goede komt van SVL en niet gebruikt wordt om spelers te betalen.

In bijgaande sponsorbrochure leest u meer over de opties waarmee u onze vereniging financieel kunt steunen en zelf ‘exposure’ kunt creëren.

Hoofdsponsors SVL

 

Amstel Bier
Antwoordnummer 7181
1000 PA Amsterdam
Tel: 0800-0229885
www.amstel.nl

   

Damen & Van Leeuwen
Doornseweg 121
3947 MD Langbroek
Tel: 0343-563444
www.damenenvanleeuwen.nl

 
 

EcoTools
Hoge Maat 3
3961 NC Wijk bij Duurstede
Tel: 0343-593111
www.ecotools.nl

   

Jacomij Metalen
Hoge Maat 4-6
3961 NC Wijk bij Duurstede
Tel: 0343-574714
www.jacomij.com

 
 

Installatiebedrijf Kruit
Veenweg 6
2841 DG Moordrecht
Tel: 0182-378200
www.installatiebedrijfkruit.nl

   

Van Leeuwen's Kaas
Kampweg 6-6A
3941 HH Doorn
Tel: 0343-416055
www.vanleeuwenkaas.nl

 
 

Merkens Hoveniers
Margrietlaan 15
3947 ML Langbroek
Tel: 0343-572111
www.merkenshoveniers.nl

   

Omnia Reclame & Decoratie
Molenvliet 18
3961 MV Wijk bij Duurstede
Tel: 0343-563151
www.omniareclame.nl

 
 

Rabobank Kromme Rijnstreek
Postbus 1
3990 DA Houten
Tel: 030-6356999
www.rabobank.nl/krs

   

Rijnheuvel Advies + Administratie
Beughof 23
3984 LP Odijk
Tel: 0343-748000
www.rijnheuveladvies.nl

Goud sponsors SVL

Administratiekantoor C. de Bruijn www.chrisdebruijn.nl
Autobedrijf Imminkhuizen www.autobedrijfimminkhuizen.nl
Bouwbedrijf M. Schinkel www.mschinkel.nl
In Out Schilderwerken Doorn www.insout.nl
Ortholab www.ortholab.nl
SMT bouw & vastgoed www.smt-benv.nl

Zilver sponsors SVL

Assurantiekantoor Esveldt www.esveldt.nl
Cafe Pub de MalleMolen www.demalle.nl
Fortune coffee www.fortune.nl
GEPU - voor horeca en grootverbruik www.gepu.nl
Leo van Os installatietechniek  
Makelaardij E.C. Merkens www.merkensmakelaardij.nl
Onderlinge Cothen www.onderlingecothen.nl
Timmerbedrijf van Hazendonk www.timmerbedrijfvanhazendonk.nl
Vernooy Catering www.vernooycatering.nl
ZNVD Beveiliging www.znvd.nl

Brons sponsors SVL

Autobedrijf Stooker www.stooker.nl
Forellenvijver 't Groenewoud www.forelvijvercothen.nl
Het oude Raedthuys www.hetouderaedthuys.nl
Kapsalon Aline www.kapsalonaline.nl
Onroerend goed specialist www.wijksemakelaar.nl
Oog voor P&O www.oogvoorpeno.nl
Tegelzetbedrijf Marco Oostveen  
Fysiotherapie Weustink www.fysioweustink.nl

Balsponsors SVL seizoen 2017-2018

2-sep Vriendenschaar De Veldpoort eten en drinken  
16-sep CDW Cafe Pub de MalleMolen  
30-sept DTS Ede Ecotools.nl  
7-okt Woudenberg TB24 Eventsupport Damen & van Leeuwen
28-okt Montfoort Rabobank Kromme Rijnstreek Rene Budding Beregeningen
18-nov vv Sliedrecht Jacomij metalen In Out Schilderwerken Doorn
2-dec DHSC Ortholab Bouwbedrijf M. Schinkel
16-dec Delta Sports Administratiekantoor C. de Bruijn Het oude Raedthuys
27-jan GRC-14 Metselbedrijf van Doorn Jansen Timmerwerk & Interieur
10-feb LRC Leerdam Hoogland Bestratingen Merkens Hoveniers
10-mrt vv WNC Rijnheuvel Advies SMT bouw & vastgoed
24-mrt De Merino's Omnia reclame Bankjeopmaat.nl
7-apr vv DUNO Autobedrijf Imminkhuizen Installatiebedrijf Kruit
12-mei vv Bennekom Ijs en Koek Van Leeuwen's Kaas
26-mei GJS Ecotools.nl  

Bordsponsors SVL

Jos Scholman Groen www.josscholman.nl
Administratiekantoor D. van Ee  
Autorijschool G.J. van der Linden www.autorijschoolgjvdlinden.nl
Bakkerij Wim Aalbertsen www.bakkerijaalbertsen.nl
Cafe het Pakhuis www.cafehetpakhuis.nl
Clean Out  
Colorspace drukwerk en print www.colorspace.nl
De Veldpoort eten en drinken www.develdpoort.nl
Deegen sloop- en asbesttechniek www.deegen.nl
DMN Dakbedekkingen www.dmndakbedekkingen.nl
Exp. van Donselaar www.expvandonselaar.nl
Fit4all healthcentre www.fit4all.nl
G. van den Bos - Grondwerken www.gvandenbos.nl
G. Vernooy - Tiel www.vernooy.nl
Geco verhuur www.geco.nl
Go-Autoparts www.go-autoparts.nl
Ijs en Koek www.ijsenkoek.nl
J. Vernooy Tuin- en bestratingsmaterialen www.jvernooy.nl
Karwei - Wijk bij Duurstede www.karwei.nl
Klarenbeek Zonwering www.klarenbeekzonwering.nl
Kwaliteitsslagerij Rien Noordam www.slagerijnoordam.nl
Lekkerkerker Ijzerwarenvakhandel www.lekkerkerkerbv.nl
Liftlease www.liftlease.eu
Loonbedrijf Overvest www.loonbedrijfovervest.nl
Maison Ravel www.maisonravel.nl
Oog & Oor www.oogenoor.com
Promutec Automatisering www.promutec.nl
Restaurant 't Veerhuis www.veerhuys.eu
Sport 2000 Van den Berg www.sport2000.nl/driebergen
Stukadoors- en afwerkingsbedrijf Massop  
Transportbedrijf H.J. van Cooten  
Triomf Tours www.triomftours.nl
Tuincentrum Merkens www.tuincentrummerkens.nl
U.P.C. Pallethandel Cothen www.upcpallethandel.nl
van Vliet kastanjehout www.kastanjehout.nl
Verkeersschool Noordam www.verkeersschoolnoordam.nl
Was bij Duurstede www.wasbijduurstede.nl

Websitesponsors SVL

Bar Bijzonder kledingverhuur www.barbijzonder.nl
Bloemkiosk Margriet Langbroekerdijk 83b, 3947 BE Langbroek
Bloemisterij Peterse Groenewoudseweg 11, 3945 BC Cothen
De Rijnstreek Voswijk 3, 3961 NH Wijk bij Duurstede
Discus van Eck Huisdierenspeciaalzaak www.discusvaneck.nl
Fa Haalboom www.firmahaalboom.nl
Hooykaas opticals www.hooykaasopticals.nl
M.J. van Brenen & Zn. www.brenen.nl
Mocking Hoveniers www.mockinghoveniers.nl
Onderhoudsbedrijf G. Sondervan Kerkeland 4, 3947 MX Langbroek
Restaurant Torbijn www.restauranttorbijn.nl
't Langbroekertje wol en stoffen www.langbroekertje.nl
Tegelzetbedrijf van Woudenberg www.tegelzetbedrijfwoudenberg.nl
Ton van Brenen Textiel Van Bennekomweg 42, 3941 RK Doorn
Transportbedrijf gebr. Quint Margrietlaan 13, 3947 ML Langbroek
van de Berg's rijwielspeciaalzaak www.vandenbergdoorn.nl
van Eck & Rigters Mannenmode www.vaneckenrigters.nl
Administratiekantoor D. van Ee Julianalaan 6, 3947 MJ Langbroek
Bakkerij Wim Aalbertsen www.bakkerijaalbertsen.nl
Cafe het Pakhuis www.cafehetpakhuis.nl
Exp. van Donselaar www.expvandonselaar.nl
G Vernooy - Tiel www.vernooy.nl
Hoogland Bestratingen www.hooglandbestratingen.nl
Kwaliteitsslagerij Rien Noordam www.slagerijnoordam.nl
Loonbedrijf Overvest www.loonbedrijfovervest.nl
Sport 2000 Van den Berg www.sport2000.nl/driebergen
Triomf Tours www.triomftours.nl