Nieuws voor de selectie

 

Update: 18-11-2017 18:17 uur

 

Op deze pagina komen gegevens betreffende de selectie. Bijvoorbeeld oefenwedstrijden, richtlijnen, trainingstijden e.d.

 

Inhoud:

Volgende wedstrijden

Indeling eerste A SVL 1 seizoen 2017/2018

Indeling hoofdklasse A SVL 2 seizoen 2017/2018

Bekerindeling seizoen 2017/2018

Speelschema eerste klasse C SVL seizoen 2017/2018

Promotie/degradatieregeling 1ste klasse seizoen 2016/2017

Speelschema hoofdklasse A SVL 2 seizoen 2017/2018

Bekerindeling SVL 2 seizoen 2017/2018

Functies staf selectie

Tijden Fit 4 All

 

Volgende wedstrijden

 

Data en tijden onder voorbehoud.

Zaterdag 25 november 2017.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

15:00

18838

Bennekom 1 - SVL 1

 

Competitie

11:45

46444

Merino's De 2 - SVL 2

 

Competitie

Zaterdag 2 december 2017.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

14:30

17725

SVL 1 - DHSC 1

 

Competitie

12:00

45983

SVL 2 - Elinkwijk 2

 

Competitie

Zaterdag 9 december 2017.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

15:00

18470

GJS 1 - SVL 1

 

Competitie

11:30

44698

DHSC 2 - SVL 2

 

Competitie

 

Naar boven

 

Indeling competitie eerste klasse C seizoen 2017-2018.

 

Nr.

vereniging

Plaats

 aanvangstijd

Plaats vorige seizoen

1

Bennekom 1

Bennekom

15:00

4e eerste klasse D Oost

2

Delta Sports 1

Houten

15:00

Kampioen tweede klasse F Zuid 1

3

DHSC 1

Utrecht

14:00

Kampioen tweede klasse B West 1

4

DTS Ede 1

Ede

15:00

5e eerste klasse A West 1

5

DUNO D 1

Doorwerth

15:00

2e eerste klasse D Oost

6

GJS 1

Gorinchem

15:00

2e tweede klasse F Zuid 1 ( promotie nacompetitie)

7

GRC-14 1

Giessen

14:30

10e eerste klasse C Zuid 1

8

LRC 1

Leerdam

14:30

8e eerste klasse C Zuid 1

9

Merino's De 1

Veenendaal

14:30

10e eerste klasse A West 1

10

Montfoort 1

Montfoort

14:30

4e eerste klasse A West 1

11

Sliedrecht

Sliedrecht

14:30

13e Hoofdklasse A (degradatie nacompetitie)

12

SVL 1

Langbroek

14:30

6e eerste klasse A West 1

13

WNC 1

Waardenburg

14:30

3e eerste klasse C Zuid 1

14

Woudenberg 1

Woudenberg

14:30

8e eerste klasse A West 1

 

Indeling Bekercompetitie seizoen 2017-2018 Poule 23 west 1

 

Nr.

vereniging

Plaats

Speelt in:

1

CDW

Wijk bij Duurstede

2e klasse B zat West 1

2

SVL

Langbroek

1e klasse C zat West 1

3

Tricht

Tricht

2e klasse F zat Zuid 1

4

Vriendenschaar

Culemborg

2e klasse B zon West 1

 

Naar boven

 

Speelschema competitie eerste klasse C seizoen 2017/2018

Data en tijden onder voorbehoud.

 

Speeldag 9 (25-11-17)

Speeldag 15 (24-02-18)

Speeldag 21 (07-04-18)

DHSC 1 - GRC-14 1

DHSC 1 - Montfoort 1

DHSC 1 - WNC 1

Bennekom 1 - SVL 1

Bennekom 1 - Merino's De 1

Bennekom 1 - Sliedrecht 1

Merino's De 1 - DUNO D 1

SVL 1 - LRC 1

Merino's De 1 - Montfoort 1

GJS 1 - Delta Sports 1

GJS 1 - Sliedrecht 1

SVL 1 - DUNO D 1

Sliedrecht 1 - Woudenberg 1

GRC-14 1 - DTS Ede 1

GJS 1 - LRC 1

Montfoort 1 - DTS Ede 1

Delta Sports 1 - WNC 1

GRC-14 1 - Woudenberg 1

WNC 1 - LRC 1

DUNO D 1 - Woudenberg 1

Delta Sports 1 - DTS Ede 1

Speeldag 10 (02-12-17)

Speeldag 16 (03-03-18)

Speeldag 22 (14-04-18)

SVL 1 - DHSC 1

Merino's De 1 - GJS 1

GRC-14 1 - SVL 1

GRC-14 1 - GJS 1

Woudenberg 1 - SVL 1

Woudenberg 1 - DHSC 1

Delta Sports 1 - Montfoort 1

Sliedrecht 1 - DHSC 1

DUNO D 1 - Delta Sports 1

Woudenberg 1 - WNC 1

LRC 1 - Delta Sports 1

Sliedrecht 1 - Montfoort 1

DUNO D 1 - Bennekom 1

Montfoort 1 - Bennekom 1

LRC 1 - Bennekom 1

LRC 1 - Sliedrecht 1

WNC 1 - GRC-14 1

WNC 1 - Merino's De 1

DTS Ede 1 - Merino's De 1

DTS Ede 1 - DUNO D 1

DTS Ede 1 - GJS 1

Speeldag 11 (09-12-17)

Speeldag 17 (10-03-18)

Speeldag 23 (21-04-18)

DHSC 1 - DUNO D 1

DHSC 1 - Merino's De 1

DHSC 1 - SVL 1

Bennekom 1 - DTS Ede 1

SVL 1 - WNC 1

Bennekom 1 - DUNO D 1

Merino's De 1 - Woudenberg 1

GJS 1 - Bennekom 1

Merino's De 1 - DTS Ede 1

GJS 1 - SVL 1

GRC-14 1 - Montfoort 1

GJS 1 - GRC-14 1

Delta Sports 1 - GRC-14 1

Delta Sports 1 - Sliedrecht 1

Sliedrecht 1 - LRC 1

Sliedrecht 1 - WNC 1

DUNO D 1 - LRC 1

Montfoort 1 - Delta Sports 1

Montfoort 1 - LRC 1

DTS Ede 1 - Woudenberg 1

WNC 1 - Woudenberg 1

Speeldag 12 (16-12-17)

Speeldag 18 (17-03-18)

Speeldag 24 (12-05-18)

SVL 1 - Delta Sports 1

Bennekom 1 - DHSC 1

SVL 1 - Bennekom 1

GRC-14 1 - Sliedrecht 1

Merino's De 1 - Delta Sports 1

GRC-14 1 - DHSC 1

Woudenberg 1 - Bennekom 1

Woudenberg 1 - GJS 1

Delta Sports 1 - GJS 1

DUNO D 1 - GJS 1

Sliedrecht 1 - DTS Ede 1

Woudenberg 1 - Sliedrecht 1

LRC 1 - Merino's De 1

LRC 1 - GRC-14 1

DUNO D 1 - Merino's De 1

WNC 1 - Montfoort 1

Montfoort 1 - SVL 1

LRC 1 - WNC 1

DTS Ede 1 - DHSC 1

WNC 1 - DUNO D 1

DTS Ede 1 - Montfoort 1

Speeldag 13 (27-01-18)

Speeldag 19 (24-03-18)

Speeldag 25 (19-05-18)

DHSC 1 - Woudenberg 1

SVL 1 - Merino's De 1

DHSC 1 - DTS Ede 1

Bennekom 1 - LRC 1

GJS 1 - WNC 1

Bennekom 1 - Woudenberg 1

Merino's De 1 - WNC 1

GRC-14 1 - Bennekom 1

Merino's De 1 - LRC 1

SVL 1 - GRC-14 1

Delta Sports 1 - DHSC 1

GJS 1 - DUNO D 1

GJS 1 - DTS Ede 1

Woudenberg 1 - Montfoort 1

Delta Sports 1 - SVL 1

Delta Sports 1 - DUNO D 1

DUNO D 1 - Sliedrecht 1

Sliedrecht 1 - GRC-14 1

Montfoort 1 - Sliedrecht 1

DTS Ede 1 - LRC 1

Montfoort 1 - WNC 1

Speeldag 14 (03-02-18)

Speeldag 20 (31-03-18)

Speeldag 26 (26-05-18)

Woudenberg 1 - Delta Sports 1

DHSC 1 - GJS 1

SVL 1 - GJS 1

DUNO D 1 - GRC-14 1

Bennekom 1 - Delta Sports 1

GRC-14 1 - Delta Sports 1

Sliedrecht 1 - Merino's De 1

Merino's De 1 - GRC-14 1

Woudenberg 1 - Merino's De 1

LRC 1 - DHSC 1

Sliedrecht 1 - SVL 1

DUNO D 1 - DHSC 1

Montfoort 1 - GJS 1

LRC 1 - Woudenberg 1

LRC 1 - Montfoort 1

WNC 1 - Bennekom 1

Montfoort 1 - DUNO D 1

WNC 1 - Sliedrecht 1

DTS Ede 1 - SVL 1

WNC 1 - DTS Ede 1

DTS Ede 1 - Bennekom 1

 

 

Naar boven

 

Indeling competitie reserve eerste klasse ? seizoen 2017-2018.

 

 

Nr.

vereniging

Plaats

tijd

1

DHSC 2

Utrecht

11:30

2

Elinkwijk 2

Utrecht

14:00

3

Merino's De 2

Veenendaal

11:45

4

Roda 46 2

Leusden

13:00

5

Nieuwland 2

Amersfoort

12:00

6

IJsselmeervogels 2

Spakenburg

15:00

7

Delta Sports 2

Houten

12:30

8

IJFC 2

IJsselstein

11:30

9

SVL 2

Langbroek

12:00

10

VVZ '49 2

Soest

12:00

11

Valleivogels 2

Scherpenzeel

12:00

12

Geinoord Nieuwegein 2

Nieuwegein

11:45

13

JSV Nieuwegein 2

Nieuwegein

12:00

14

Woudenberg 2

Woudenberg

12:30

 

Indeling Bekercompetitie seizoen 2017-2018 reserve Poule – Groep

 

Nr.

vereniging

Tijd

Plaats

Speelt in:

1

Almere FC 3

11:30

Almere

Reserve tweede klasse B

2

CDW 2

12:00

Wijk bij Duurstede

Reserve tweede klasse D

3

SVL 2

12:00

Langbroek

Reserve eerste klasse B

4

Nieuwland 2

12:00

Amersfoort

Reserve eerste klasse B

 

Naar boven

 

Wedstrijdschema SVL 2  eerste klasse B seizoen 2017-2018

 

Speeldag 9 (25-11-17)

Speeldag 15 (24-02-18)

Speeldag 21 (07-04-18)

DHSC 2 - IJsselmeervogels 2

DHSC 2 - Geinoord N'gein 2

DHSC 2 - JSV Nieuwegein 2

Elinkwijk 2 - Roda 46 2

Elinkwijk 2 - Merino's De 2

Elinkwijk 2 - VVZ '49 2

Merino's De 2 - SVL 2

Roda 46 2 - Valleivogels 2

Merino's De 2 - Geinoord N'gein 2

Nieuwland 2 - Delta Sports 2

Nieuwland 2 - VVZ '49 2

Roda 46 2 - SVL 2

VVZ '49 2 - IJFC 2

IJsselmeervogels 2 - Woudenberg 2

Nieuwland 2 - Valleivogels 2

Geinoord N'gein 2 - Woudenberg 2

Delta Sports 2 - JSV Nieuwegein 2

IJsselmeervogels 2 - IJFC 2

JSV Nieuwegein 2 - Valleivogels 2

SVL 2 - IJFC 2

Delta Sports 2 - Woudenberg 2

Speeldag 10 (02-12-17)

Speeldag 16 (03-03-18)

Speeldag 22 (14-04-18)

Roda 46 2 - DHSC 2

Merino's De 2 - Nieuwland 2

IJsselmeervogels 2 - Roda 46 2

IJsselmeervogels 2 - Nieuwland 2

IJFC 2 - Roda 46 2

IJFC 2 - DHSC 2

Delta Sports 2 - Geinoord N'gein 2

VVZ '49 2 - DHSC 2

SVL 2 - Delta Sports 2

IJFC 2 - JSV Nieuwegein 2

Valleivogels 2 - Delta Sports 2

VVZ '49 2 - Geinoord N'gein 2

SVL 2 - Elinkwijk 2

Geinoord N'gein 2 - Elinkwijk 2

Valleivogels 2 - Elinkwijk 2

Valleivogels 2 - VVZ '49 2

JSV Nieuwegein 2 - IJsselmeervogels 2

JSV Nieuwegein 2 - Merino's De 2

Woudenberg 2 - Merino's De 2

Woudenberg 2 - SVL 2

Woudenberg 2 - Nieuwland 2

Speeldag 11 (09-12-17)

Speeldag 17 (10-03-18)

Speeldag 23 (21-04-18)

DHSC 2 - SVL 2

DHSC 2 - Merino's De 2

DHSC 2 - Roda 46 2

Elinkwijk 2 - Woudenberg 2

Roda 46 2 - JSV Nieuwegein 2

Elinkwijk 2 - SVL 2

Merino's De 2 - IJFC 2

Nieuwland 2 - Elinkwijk 2

Merino's De 2 - Woudenberg 2

Nieuwland 2 - Roda 46 2

IJsselmeervogels 2 - Geinoord N'gein 2

Nieuwland 2 - IJsselmeervogels 2

Delta Sports 2 - IJsselmeervogels 2

Delta Sports 2 - VVZ '49 2

VVZ '49 2 - Valleivogels 2

VVZ '49 2 - JSV Nieuwegein 2

SVL 2 - Valleivogels 2

Geinoord N'gein 2 - Delta Sports 2

Geinoord N'gein 2 - Valleivogels 2

Woudenberg 2 - IJFC 2

JSV Nieuwegein 2 - IJFC 2

Speeldag 12 (16-12-17)

Speeldag 18 (17-03-18)

Speeldag 24 (12-05-18)

Roda 46 2 - Delta Sports 2

Elinkwijk 2 - DHSC 2

Roda 46 2 - Elinkwijk 2

IJsselmeervogels 2 - VVZ '49 2

Merino's De 2 - Delta Sports 2

IJsselmeervogels 2 - DHSC 2

IJFC 2 - Elinkwijk 2

IJFC 2 - Nieuwland 2

Delta Sports 2 - Nieuwland 2

SVL 2 - Nieuwland 2

VVZ '49 2 - Woudenberg 2

IJFC 2 - VVZ '49 2

Valleivogels 2 - Merino's De 2

Valleivogels 2 - IJsselmeervogels 2

SVL 2 - Merino's De 2

JSV Nieuwegein 2 - Geinoord N'gein 2

Geinoord N'gein 2 - Roda 46 2

Valleivogels 2 - JSV Nieuwegein 2

Woudenberg 2 - DHSC 2

JSV Nieuwegein 2 - SVL 2

Woudenberg 2 - Geinoord N'gein 2

Speeldag 13 (27-01-18)

Speeldag 19 (24-03-18)

Speeldag 25 (19-05-18)

DHSC 2 - IJFC 2

Roda 46 2 - Merino's De 2

DHSC 2 - Woudenberg 2

Elinkwijk 2 - Valleivogels 2

Nieuwland 2 - JSV Nieuwegein 2

Elinkwijk 2 - IJFC 2

Merino's De 2 - JSV Nieuwegein 2

IJsselmeervogels 2 - Elinkwijk 2

Merino's De 2 - Valleivogels 2

Roda 46 2 - IJsselmeervogels 2

Delta Sports 2 - DHSC 2

Nieuwland 2 - SVL 2

Nieuwland 2 - Woudenberg 2

IJFC 2 - Geinoord N'gein 2

Delta Sports 2 - Roda 46 2

Delta Sports 2 - SVL 2

SVL 2 - VVZ '49 2

VVZ '49 2 - IJsselmeervogels 2

Geinoord N'gein 2 - VVZ '49 2

Woudenberg 2 - Valleivogels 2

Geinoord N'gein 2 - JSV Nieuwegein 2

Speeldag 14 (03-02-18)

Speeldag 20 (31-03-18)

Speeldag 26 (26-05-18)

IJFC 2 - Delta Sports 2

DHSC 2 - Nieuwland 2

Roda 46 2 - Nieuwland 2

SVL 2 - IJsselmeervogels 2

Elinkwijk 2 - Delta Sports 2

IJsselmeervogels 2 - Delta Sports 2

VVZ '49 2 - Merino's De 2

Merino's De 2 - IJsselmeervogels 2

IJFC 2 - Merino's De 2

Valleivogels 2 - DHSC 2

VVZ '49 2 - Roda 46 2

SVL 2 - DHSC 2

Geinoord N'gein 2 - Nieuwland 2

Valleivogels 2 - IJFC 2

Valleivogels 2 - Geinoord N'gein 2

JSV Nieuwegein 2 - Elinkwijk 2

Geinoord N'gein 2 - SVL 2

JSV Nieuwegein 2 - VVZ '49 2

Woudenberg 2 - Roda 46 2

JSV Nieuwegein 2 - Woudenberg 2

Woudenberg 2 - Elinkwijk 2

 

Naar boven

 

Functie

Naam

Telefoonnummer

Trainer/Coach Selectie A

Dennis Koorn

 

Assistent-trainer/Coach selectie A

Riza Biacan

 

Assistent-trainer/Coach selectie A

 

 

Assistent-trainer selectie A

 

 

Trainer Selectie B

Riza Biacan

 

Assistent-trainer selectie B

Elco Hardeman

 

keeperstrainer

Jos Cremers

 

Elftalleiders SVL 1

Wilco van Doorn

 

 

Andrι Aalbertsen

 

 

Johan Damen

 

Assistent-scheidsrechter SVL 1

 

 

Elftalleiders SVL 2

Sjoerd Roeterd

 

Assistent-scheidsrechter SVL 2

 

 

Technische Commissie Selectie

Arjan Ebergen

 

 

Andy van Ee

 

Trainingen

Dinsdag 20:15 - 21:30 uur

 

 

Donderdag 20:15 - 21:30 uur

 

 

 

 

 

 

Naar boven

 

Tijden fit4all

 

Aanwezig:

 

Donderdag 2, 9, 16 en 23 augustus  van 19:10 – 19:45 uur

Dinsdag 28 augustus van 19:10 – 19:45 uur

Donderdag 30 augustus van 19:10 – 19:45

 

Start competitie:

 

Dinsdag van 19:40 – 20:40, Ruud

Donderdag van 19:40 – 20:40, Femke

 

fit4.all.jpg

 

Naar boven