Kijk voor het laatste nieuws op de introductiepagina voetbal

 

Update: 13-11-2018 22:19 uur.

 

Inhoud:

Programma seizoen 2018-2019

Speeldagenkalender 2018 - 2019

Kleedkamer- en veldindeling trainingsavonden seizoen 2018-2019

nieuws

Procedure voor het verplaatsen, uitstellen of aanvragen van een (oefen)wedstrijd

 

Programma seizoen 2018-2019

Voorlopig vinden er geen keeperstrainingen voor de jeugd plaats.

 

Zaterdag 17 november 2018.

Bestuurslid van de dag 08:00 12:30: Teus Verwoert.

Bestuurslid van de dag 12:30 17:00: Nel van Leeuwen.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Thuiswedstrijd

 

 

14:30

22991

SVL 1 - Montfoort 1

M.R.G. Vink

A.M.M. Klerks

B. de Jong

Competitie.

 

42003

SVL JO16-1 - Saestum JO16-1

E. van Rossum

Competitie/uitgesteld Saestum snipperdag.

10:00

59297

SVL JO11-1G - Merino's De JO11-1

J.W. Sondervan

Competitie.

10:00

71572

SVL JO9-1 - Vriendenschaar JO9-3

SVL JO19-1

Competitie.

12:00

80803

SVL VR1 - Odysseus 91 VR5

 

Competitie.

12:00

45490

SVL JO15-1 - SVF JO15-2

M. Hoogland

Competitie.

14:30

24987

SVL 3 - Austerlitz 2

P. Geers

Competitie.

 

 

Uitwedstrijd

 

 

9:00

138786

Vriendenschaar JO11-3 - SVL JO11-2

 

Competitie.

11:15

49560

HDS JO13-2 - SVL JO13-1

 

Competitie.

12:00

22509

Jonathan 2 - SVL 2

 

Competitie.

15:30

35861

UVV JO19-2 - SVL JO19-1

 

Competitie.

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaterdag 17 november 2018 1ste klasse C.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

14:30

 

Sliedrecht 1 - GRC-14 1

 

Competitie

15:00

 

VVGZ 1 - WNC 1

 

Competitie

14:30

 

Almkerk 1 - LRC 1

 

Competitie

14:30

 

Heerjansdam 1 - Nieuw Lekkerland 1

 

Competitie

15:00

 

Oranje Wit 1 - Geinoord N'gein 1

 

Competitie

14:30

 

Sportlust '46 - GJS 1

 

Competitie

14:30

 

SVL 1 - Montfoort 1

 

Competitie

 

Zaterdag 24 november 2018.

Bestuurslid van de dag 08:00 12:30: Henk Henzen.

Bestuurslid van de dag 12:30 17:00: Johan Damen.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Thuiswedstrijd

 

 

14:30

23854

SVL 1 - Sliedrecht 1

 

Competitie.

10:00

51977

SVL JO13-1 - GVVV JO13-3

W. Jansen

Competitie.

10:00

138787

SVL JO11-2 - VSC JO11-2

 

Competitie.

12:00

23743

SVL 2 - VRC 2

 

Competitie.

12:00

81651

SVL VR1 -Zuidvogels/Huizen VR1

 

Competitie.

14:30

35888

SVL JO19-1 - SVF JO19-1

J. van Donselaar

Competitie.

 

 

Uitwedstrijd

 

 

8:30

72839

Goy 't JO9-1 - SVL JO9-1

 

Competitie.

10:00

58077

HDS JO11-2 - SVL JO11-1G

 

Competitie.

10:30

40803

Kesteren JO16-1 - SVL JO16-1

 

Competitie.

14:30

31890

Eemdijk 7 - SVL 3

 

Competitie.

 

 

Vrij

 

 

 

 

SVL JO15-1

 

 

 

Zaterdag 24 november 2018 1ste klasse C.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Geinoord N'gein 1 - WNC 1

 

Competitie

 

 

Montfoort 1 - LRC 1

 

Competitie

 

 

GRC-14 1 - Almkerk 1

 

Competitie

 

 

Heerjansdam 1 - Sportlust '46

 

Competitie

 

 

Oranje Wit 1 - VVGZ 1

 

Competitie

 

 

SVL 1 - Sliedrecht 1

 

Competitie

 

 

Nieuw Lekkerland 1 - GJS 1

 

Competitie

 

Zaterdag 1 december 2018.

Bestuurslid van de dag 08:00 12:30: Koos van Rossum.

Bestuurslid van de dag 12:30 17:00: .

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Thuiswedstrijd

 

 

10:00

60089

SVL JO11-1G - AFC Quick 1890 JO11-6

 

Competitie.

10:00

72873

SVL JO9-1 - Odijk JO9-2

 

Competitie.

12:00

45068

SVL JO15-1 - Renswoude JO15-1

 

Competitie.

14:30

30460

SVL 3 - Valleivogels 9

 

Competitie.

 

 

Uitwedstrijd

 

 

14:30

22176

Almkerk 1 - SVL 1

 

Competitie.

9:00

138788

Benschop JO11-2 - SVL JO11-2

 

Competitie.

12:00

23123

Brederodes 2 - SVL 2

 

Competitie.

12:00

36828

Achterveld JO19-1 - SVL JO19-1

 

Competitie.

12:15

80573

Achterveld VR2 - SVL VR1

 

Competitie.

 

 

Vrij

 

 

 

 

SVL JO16-1

 

 

 

 

SVL JO13-1

 

 

 

Zaterdag 1 december 2018 1ste klasse C.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Sliedrecht 1 - Oranje Wit 1

 

Competitie

 

 

GJS 1 - GRC-14 1

 

Competitie

 

 

WNC 1 - Montfoort 1

 

Competitie

 

 

LRC 1 - Geinoord N'gein 1

 

Competitie

 

 

VVGZ 1 - Heerjansdam 1

 

Competitie

 

 

Almkerk 1 - SVL 1

 

Competitie

 

 

Sportlust '46 - Nieuw Lekkerland 1

 

Competitie

 

Dinsdag 11 december 2018.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

20:30

 

SVL onder 23 Aurora onder 23

 

Oefenwedstrijd

 

Zaterdag 22 december 2018.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

15:00

147285

Zandvoort 1 SVL 1

 

Beker tussenronde.

 

Dinsdag 8 januari 2019.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

20:00

 

SVL 1 - Roda 46 1

T. Hardeman

Oefenwedstrijd

 

Zondag 27 januari 2019.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

12:00

 

Finale toernooi onder 23

 

Terrein SVF

 

Naar boven

 

Indeling trainingsvelden en kleedkamers seizoen 2017 -2018.

        SVP kleedkamer en veld indeling hanteren, mochten er wijzigingen benodigd zijn, stuur je verzoek naar: sandervandijk78@gmail.com

        Voor ieder team van SVL zal er een kliko klaar staan met ballen er in.

        Zorg na afloop van de training dat alle ballen waarmee je begonnen bent weer in de kliko zitten en ruim deze op in het ballen hok.

        Zorg ervoor dat er geen materialen/doeltjes meer op de grasvelden staan na de laatste training.

        Laat de kleedruimtes netjes opgeruimd achter na de training.

        Gedurende de voorbereiding de doelgebieden van veld 2 en 3 niet gebruiken.

 

Tijd

Team

Veld

Kleedruimte

Maandag

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 1B (Kg)

1

18:30 19:45

SVL JO11-1

Veld 1A (Kg)

2

19:45 21:00

SVL JO19-1

Veld 1A (Kg)

4

 

 

 

 

Dinsdag

 

 

18:30 19:45

SVL JO13-1

Veld 3A

5

18:30 19:45

SVL JO15-1

Veld 3B

2

18:30 19:45

SVL JO16-1

Veld 1A (Kg)

3

20:00 21:15

SVL 2+3

Veld 1B (Kg)

1

20:15 21:30

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 1B (Kg)

1

18:00 19:00

SVL Mini

Veld 1B (Kg)

1

18:30 19:45

Keepers

Veld 1B (Kg)

4

18:30 19:30

SVL JO11-1

Veld 1A (Kg)

2

19:45 21:00

SVL VR1

Veld 1A (Kg)

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag

 

 

18:30 19:45

SVL JO13-1

Veld 1A (Kg)

5

18:30 19:45

SVL JO15-1

Veld 1B (Kg)

2

18:30 19:45

SVL JO16-1

Veld 3B

3

18:30 19:45

SVL JO19-1

Veld 1B (Kg)

6

19:00 20:15

SVL Senioren

Veld 3A

5

20:00 21:15

SVL B-selectie

Veld 1B (Kg)

1

20:15 21:30

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wanneer de grasvelden niet geschikt zijn om op te trainen, dient iedereen de trainingen aan te passen zodat iedereen op het Veld 1kan trainen.

 

Op donderdag avond moet het veld leeggehaald worden van losse doeltjes:

Overige senioren junioren: De kleine doeltjes

B-selectie: Pupillengoaltjes

B-selectie: Pupillengoaltjes

A-selectie: Verplaatsbare grote goal

 

Naar boven

 

Speeldagenkalender veldvoetbal seizoen 2018/2019

 

 

14 clubs

12 clubs

 

 

 

 

 

Vakantieregio's Midden en Noord

Vakantieregio's Midden en Noord

opmerkingen

 

 

 

1/2 september

Beker 1

Beker 1

 

 

 

 

8/9 september

Beker 2

Beker 2

 

 

 

 

15/16 september

Beker 3

Beker 3

 

 

 

 

22/23 september

Speeldag 1

Speeldag 1

 

 

 

 

29/30 september

Speeldag 2

Speeldag 2

 

 

 

 

6/7 oktober

Speeldag 3

Speeldag 3

 

 

 

 

13/14 oktober

Speeldag 4

Speeldag 4

 

 

 

 

20/21 oktober

Speeldag 5

Inhaal/Beker

Herfstvakantie

 

 

 

27/28 oktober

Speeldag 6

Speeldag 5

Herfstvakantie

 

 

 

3/4 november

Speeldag 7

Speeldag 6

 

 

 

 

10/11 november

Inhaal/Beker

Speeldag 7

 

 

 

 

17/18 november

Speeldag 8

Speeldag 8

 

 

 

 

24/25 november

Speeldag 9

Speeldag 9

 

 

 

 

1/2 december

Speeldag 10

Speeldag 10

 

 

 

 

8/9 december

Speeldag 11

Speeldag 11

 

 

 

 

15/16 december

Speeldag 12

Inhaal/Beker

 

 

 

 

22/23 december

Inhaal/Beker

Vrij

 

 

 

 

29/30 december

Vrij

Vrij

Winterstop

 

 

 

5/6 januari

Vrij

Vrij

Winterstop

 

 

 

12/13 januari

Vrij

Vrij

Winterstop

 

 

 

19/20 januari

Speeldag 13

Inhaal/Beker

 

 

 

 

26/27 januari

Speeldag 14

Inhaal/Beker

 

 

 

 

2/3 februari

Speeldag 15

Inhaal/Beker

 

 

 

 

9/10 februari

Speeldag 16

Speeldag 12

 

 

 

 

16/17 februari

Speeldag 17

Speeldag 13

 

 

 

 

23/24 februari

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

Voorjaarsvakantie

 

 

 

2/3 maart

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

Voorjaarsvakantie

 

 

 

9/10 maart

Speeldag 18

Speeldag 14

 

 

 

 

16/17 maart

Speeldag 19

Speeldag 15

 

 

 

 

23/24 maart

Speeldag 20

Speeldag 16

 

 

 

 

30/31 maart

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

 

 

 

 

6/7 april

Speeldag 21

Speeldag 17

 

 

 

 

13/14 april

Speeldag 22

Speeldag 18

 

 

 

 

20/21 april

Speeldag 23

Vrij

Paasweekend

 

 

 

27/28 april

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

Meivakantie

 

 

 

4/5 mei

Inhaal/Beker

Speeldag 19

Meivakantie

 

 

 

11/12 mei

Speeldag 24

Speeldag 20

 

 

 

 

18/19 mei

Speeldag 25

Speeldag 21

 

 

 

 

25/26 mei

Speeldag 26

Speeldag 22

 

 

 

 

28 30 mei

Nacompetitie

 

Hemelvaartsdag

 

 

 

1 / 2 juni

Nacompetitie

Nacompetitie

 

 

 

 

4 6 juni

Nacompetitie

 

 

 

 

 

8/9 juni

Nacompetitie

Nacompetitie

Pinksterweekend

 

 

 

11 13 juni

Nacompetitie

 

 

 

 

 

16/17 juni

Nacompetitie

Nacompetitie

 

 

 

 

 

Naar boven

 

Nieuws

 

Nieuwe servicedienst van de KNVB.

 

De KNVB heeft een widget gemaakt met daarin het programma en uitslagen. SVL heeft deze widget op haar site geplaatst onderaan op de introductiepagina.

 

Afgelastingen.

 

SVL probeert om afgelastingen op de site te vermelden omstreeks zaterdagochtend 9 uur. De algehele afgelasting door de KNVB staat op pagina 603 van NOS-teletekst. SVL valt onder West 1, het eerste en tweede onder categorie A en alle andere elftallen onder categorie B.

 

Fysiotherapeuten

 

Vanaf 10 september zijn de fysiotherapeuten voor ieder beschikbaar vanaf 19:40 tot 20:15 uur voor de selectie en van af 20:15 tot 20:50 uur voor alle andere SVL-lers

 

Filmpje over de techniekdag op youtub.

 

Op youtub staat een filmpje over de techniekdag, klik hier.

 

Volg SVL ook op twitter.

 

https://twitter.com/#!/svlomni

 

Naar boven