Kijk voor het laatste nieuws op de introductiepagina voetbal

 

Update: 23-3-2019 12:20 uur.

 

Inhoud:

Programma seizoen 2018-2019

Speeldagenkalender 2018 - 2019

Kleedkamer- en veldindeling trainingsavonden seizoen 2018-2019

nieuws

Procedure voor het verplaatsen, uitstellen of aanvragen van een (oefen)wedstrijd

 

Zaterdag 23 maart 2019.

Bestuurslid van dag, 08:00 t/m 12:30 uur: Dick Zumbrink.

Bestuurslid van dag, 12:30 t/m 17:00 uur: .

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Thuiswedstrijd

 

 

10:00

187755

SVL JO13-1 - AFC Quick 1890 JO13-4

R. Smit

Competitie

12:00

183389

SVL JO15-1 - Austerlitz JO15-1

J vd Kamp

Competitie

14:30

29294

SVL 3 - Eemdijk 7

 

Competitie

 

 

Uitwedstrijd

 

 

14:30

22994

Heerjansdam 1 - SVL 1

 

Competitie

9:00

209566

Vliegdorp 't JO9-3 - SVL JO9-1

 

Competitie

9:30

203689

CDW JO11-2G - SVL JO11-1G

 

Competitie

11:00

181654

Houten JO16-1 - SVL JO16-1

 

Competitie

11:15

172138

SVF JO11-2 - SVL JO11-2

 

Competitie/aanvangstijd gewijzigd

11:15

23447

VRC 2 - SVL 2

 

Competitie

14:30

81033

ST Zuidvogels HSV De/Huizen sv VR1 - SVL VR1

 

Competitie

14:45

180570

Achterveld JO19-1 - SVL JO19-1

 

Competitie/aanvangstijd gewijzigd

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

Competitie

 

Zaterdag 23 maart 2019 programma 1ste klasse C.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Sliedrecht 1 - Geinoord N'gein 1

 

Competitie

 

 

LRC 1 - GJS 1

 

Competitie

 

 

VVGZ 1 - Montfoort 1

 

Competitie

 

 

Almkerk 1 - Nieuw Lekkerland 1

 

Competitie

 

 

Heerjansdam 1 - SVL 1

 

Competitie

 

 

Oranje Wit 1 - GRC-14 1

 

Competitie

 

 

Sportlust '46 - WNC 1

 

Competitie

 

Zaterdag 30 maart 2019.

Bestuurslid van dag, 08:00 t/m 12:30 uur: Sander Kooijman.

Bestuurslid van dag, 12:30 t/m 17:00 uur: .

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Thuiswedstrijd

 

 

14:30

209890

SVL 1 FC de Bilt 1

J. Knetsch

S. Aboujid

R. Zandstra

Beker laatste 16.

10:00

211796

SVL JO11-2 Delta Sports JO11-7

 

Competitie

10:00

154297

SVL JO9-1 - Vliegdorp 't JO9-2

 

Competitie

12:00

81665

SVL VR1 - Woudenberg VR1

 

Competitie

12:00

181621

SVL JO16-1 - Brederodes JO16-1

 

Competitie

15:00

180619

SVL JO19-1 - AFC Quick 1890 JO19-3

 

Competitie

 

 

Uitwedstrijd

 

 

9:00

187730

Woudenberg JO13-2 - SVL JO13-1

 

Competitie

11:45

186482

Jonathan JO11-6 - SVL JO11-1G

 

Competitie

15:00

27678

Woudenberg 8 - SVL 3

 

Competitie

 

 

Vrij

 

 

 

 

SVL 2

 

Competitie

 

Zaterdag 6 april 2019.

Bestuurslid van dag, 08:00 t/m 12:30 uur: Pim van Maanen.

Bestuurslid van dag, 12:30 t/m 17:00 uur: .

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Thuiswedstrijd

 

 

14:30

22408

SVL 1 - Oranje Wit 1

 

Competitie

9:30

181622

SVL JO16-1 - DESTO JO16-1

 

Competitie

9:30

154298

SVL JO9-1 - Candia '66 JO9-4

 

Competitie

12:00

22964

SVL 2 - Brederodes 2

 

Competitie

12:00

81082

SVL VR1 - Achterveld VR2

 

Competitie

15:00

180618

SVL JO19-1 - Vriendenschaar JO19-2

 

Competitie

 

 

Uitwedstrijd

 

 

8:30

186536

Vriendenschaar JO11-1 - SVL JO11-1G

 

Competitie

8:30

172153

Vriendenschaar JO11-3 - SVL JO11-2

 

Competitie

9:00

187698

Austerlitz JO13-1 - SVL JO13-1

 

Competitie

11:30

183369

Valleivogels JO15-2 - SVL JO15-1

 

Competitie

14:30

25092

Valleivogels 9 - SVL 3

 

Competitie

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

Competitie

 

Zaterdag 6 april 2019 programma 1ste klasse C.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Geinoord N'gein 1 - Sportlust '46

 

Competitie

 

 

Montfoort 1 - Sliedrecht 1

 

Competitie

 

 

WNC 1 - GJS 1

 

Competitie

 

 

GRC-14 1 - VVGZ 1

 

Competitie

 

 

Heerjansdam 1 - Almkerk 1

 

Competitie

 

 

SVL 1 - Oranje Wit 1

 

Competitie

 

 

Nieuw Lekkerland 1 - LRC 1

 

Competitie

 

Zaterdag 13 april 2019.

Bestuurslid van dag, 08:00 t/m 12:30 uur: Teus Verwoert.

Bestuurslid van dag, 12:30 t/m 17:00 uur: .

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Thuiswedstrijd

 

 

10:00

187753

SVL JO13-1 - Valleivogels JO13-2

 

Competitie

10:00

186497

SVL JO11-1G - Schalkwijk JO11-1

 

Competitie

10:00

172145

SVL JO11-2 CDW JO11-4

 

Competitie

12:00

183386

SVL JO15-1 - Roda 46 JO15-4

 

Competitie

14:30

28997

SVL 3 - Veenendaal 6

 

Competitie

 

 

Uitwedstrijd

 

 

15:00

23271

VVGZ 1 - SVL 1

 

Competitie

9:30

154263

Roda 46 JO9-9 - SVL JO9-1

 

Competitie

10:45

180615

GVVV JO19-3 - SVL JO19-1

 

Competitie

11:30

80774

Graveland 's VR1 - SVL VR1

 

Competitie/aanvangstijd gewijzigd

11:45

22269

Meern De 2 - SVL 2

 

Competitie

15:45

181661

Kampong JO16-1 - SVL JO16-1

 

Competitie/aanvangstijd gewijzigd

 

 

Vrij

 

 

 

 

 

 

Competitie

 

Zaterdag 13april 2019 programma 1ste klasse C.

Tijd

NR

Wedstrijd

Scheidsrechter

opmerkingen

 

 

Sliedrecht 1 - Nieuw Lekkerland 1

 

Competitie

 

 

GJS 1 - Geinoord N'gein 1

 

Competitie

 

 

LRC 1 - WNC 1

 

Competitie

 

 

VVGZ 1 - SVL 1

 

Competitie

 

 

Almkerk 1 - Montfoort 1

 

Competitie

 

 

Oranje Wit 1 - Heerjansdam 1

 

Competitie

 

 

Sliedrecht 1 - Nieuw Lekkerland 1

 

Competitie

 

Stand onder 23 competitie poule A seizoen 2018/2019.

stand

Club

Wed

Pnt.

doelpunten

Opmerkingen

 

 

 

 

VOOR

TEGEN

Doelsaldo

PM

1

SVL Langbroek

3

9

9

3

6

0

2

Odijk

3

6

14

7

7

0

3

SVF Cothen

3

3

4

11

-7

0

4

Aurora Werkhoven

3

0

3

9

-6

0

 

Stand onder 23 competitie poule B seizoen 2018/2019.

stand

Club

Wed

Pnt.

doelpunten

Opmerkingen

 

 

 

 

VOOR

TEGEN

Doelsaldo

PM

1

DEV Doorn

3

6

10

2

8

0

2

Bunnik 73

3

6

5

6

-1

0

3

v.v. t Goy

3

4

7

9

-2

0

4

v.v. Schalkwijk

3

1

2

7

-5

0

 

 

Naar boven

 

Indeling trainingsvelden en kleedkamers seizoen 2017 -2018.

        SVP kleedkamer en veld indeling hanteren, mochten er wijzigingen benodigd zijn, stuur je verzoek naar: sandervandijk78@gmail.com

        Voor ieder team van SVL zal er een kliko klaar staan met ballen er in.

        Zorg na afloop van de training dat alle ballen waarmee je begonnen bent weer in de kliko zitten en ruim deze op in het ballen hok.

        Zorg ervoor dat er geen materialen/doeltjes meer op de grasvelden staan na de laatste training.

        Laat de kleedruimtes netjes opgeruimd achter na de training.

        Gedurende de voorbereiding de doelgebieden van veld 2 en 3 niet gebruiken.

 

Tijd

Team

Veld

Kleedruimte

Maandag

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 1B (Kg)

1

18:30 19:45

SVL JO11-1

Veld 1A (Kg)

2

19:45 21:00

SVL JO19-1

Veld 1A (Kg)

4

 

 

 

 

Dinsdag

 

 

18:30 19:45

SVL JO13-1

Veld 3A

5

18:30 19:45

SVL JO15-1

Veld 3B

2

18:30 19:45

SVL JO16-1

Veld 1A (Kg)

3

20:00 21:15

SVL 2+3

Veld 1B (Kg)

1

20:15 21:30

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Woensdag

 

 

18:00 19:00

SVL JO9-1

Veld 1B (Kg)

1

18:00 19:00

SVL Mini

Veld 1B (Kg)

1

18:30 19:45

Keepers

Veld 1B (Kg)

4

18:30 19:30

SVL JO11-1

Veld 1A (Kg)

2

19:45 21:00

SVL VR1

Veld 1A (Kg)

3

 

 

 

 

 

 

 

 

Donderdag

 

 

18:30 19:45

SVL JO13-1

Veld 1A (Kg)

5

18:30 19:45

SVL JO15-1

Veld 1B (Kg)

2

18:30 19:45

SVL JO16-1

Veld 3B

3

18:30 19:45

SVL JO19-1

Veld 1B (Kg)

6

19:00 20:15

SVL Senioren

Veld 3A

5

20:00 21:15

SVL B-selectie

Veld 1B (Kg)

1

20:15 21:30

SVL A-selectie

Veld 1A (Kg)

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wanneer de grasvelden niet geschikt zijn om op te trainen, dient iedereen de trainingen aan te passen zodat iedereen op het Veld 1kan trainen.

 

Op donderdag avond moet het veld leeggehaald worden van losse doeltjes:

Overige senioren junioren: De kleine doeltjes

B-selectie: Pupillengoaltjes

B-selectie: Pupillengoaltjes

A-selectie: Verplaatsbare grote goal

 

Naar boven

 

Speeldagenkalender veldvoetbal seizoen 2018/2019

 

 

14 clubs

12 clubs

 

 

 

 

 

Vakantieregio's Midden en Noord

Vakantieregio's Midden en Noord

opmerkingen

 

 

 

1/2 september

Beker 1

Beker 1

 

 

 

 

8/9 september

Beker 2

Beker 2

 

 

 

 

15/16 september

Beker 3

Beker 3

 

 

 

 

22/23 september

Speeldag 1

Speeldag 1

 

 

 

 

29/30 september

Speeldag 2

Speeldag 2

 

 

 

 

6/7 oktober

Speeldag 3

Speeldag 3

 

 

 

 

13/14 oktober

Speeldag 4

Speeldag 4

 

 

 

 

20/21 oktober

Speeldag 5

Inhaal/Beker

Herfstvakantie

 

 

 

27/28 oktober

Speeldag 6

Speeldag 5

Herfstvakantie

 

 

 

3/4 november

Speeldag 7

Speeldag 6

 

 

 

 

10/11 november

Inhaal/Beker

Speeldag 7

 

 

 

 

17/18 november

Speeldag 8

Speeldag 8

 

 

 

 

24/25 november

Speeldag 9

Speeldag 9

 

 

 

 

1/2 december

Speeldag 10

Speeldag 10

 

 

 

 

8/9 december

Speeldag 11

Speeldag 11

 

 

 

 

15/16 december

Speeldag 12

Inhaal/Beker

 

 

 

 

22/23 december

Inhaal/Beker

Vrij

 

 

 

 

29/30 december

Vrij

Vrij

Winterstop

 

 

 

5/6 januari

Vrij

Vrij

Winterstop

 

 

 

12/13 januari

Vrij

Vrij

Winterstop

 

 

 

19/20 januari

Speeldag 13

Inhaal/Beker

 

 

 

 

26/27 januari

Speeldag 14

Inhaal/Beker

 

 

 

 

2/3 februari

Speeldag 15

Inhaal/Beker

 

 

 

 

9/10 februari

Speeldag 16

Speeldag 12

 

 

 

 

16/17 februari

Speeldag 17

Speeldag 13

 

 

 

 

23/24 februari

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

Voorjaarsvakantie

 

 

 

2/3 maart

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

Voorjaarsvakantie

 

 

 

9/10 maart

Speeldag 18

Speeldag 14

 

 

 

 

16/17 maart

Speeldag 19

Speeldag 15

 

 

 

 

23/24 maart

Speeldag 20

Speeldag 16

 

 

 

 

30/31 maart

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

 

 

 

 

6/7 april

Speeldag 21

Speeldag 17

 

 

 

 

13/14 april

Speeldag 22

Speeldag 18

 

 

 

 

20/21 april

Speeldag 23

Vrij

Paasweekend

 

 

 

27/28 april

Inhaal/Beker

Inhaal/Beker

Meivakantie

 

 

 

4/5 mei

Inhaal/Beker

Speeldag 19

Meivakantie

 

 

 

11/12 mei

Speeldag 24

Speeldag 20

 

 

 

 

18/19 mei

Speeldag 25

Speeldag 21

 

 

 

 

25/26 mei

Speeldag 26

Speeldag 22

 

 

 

 

28 30 mei

Nacompetitie

 

Hemelvaartsdag

 

 

 

1 / 2 juni

Nacompetitie

Nacompetitie

 

 

 

 

4 6 juni

Nacompetitie

 

 

 

 

 

8/9 juni

Nacompetitie

Nacompetitie

Pinksterweekend

 

 

 

11 13 juni

Nacompetitie

 

 

 

 

 

16/17 juni

Nacompetitie

Nacompetitie

 

 

 

 

 

Naar boven

 

Nieuws

 

Nieuwe servicedienst van de KNVB.

 

De KNVB heeft een widget gemaakt met daarin het programma en uitslagen. SVL heeft deze widget op haar site geplaatst onderaan op de introductiepagina.

 

Afgelastingen.

 

SVL probeert om afgelastingen op de site te vermelden omstreeks zaterdagochtend 9 uur. De algehele afgelasting door de KNVB staat op pagina 603 van NOS-teletekst. SVL valt onder West 1, het eerste en tweede onder categorie A en alle andere elftallen onder categorie B.

 

Fysiotherapeuten

 

Vanaf 10 september zijn de fysiotherapeuten voor ieder beschikbaar vanaf 19:40 tot 20:15 uur voor de selectie en van af 20:15 tot 20:50 uur voor alle andere SVL-lers

 

Filmpje over de techniekdag op youtub.

 

Op youtub staat een filmpje over de techniekdag, klik hier.

 

Volg SVL ook op twitter.

 

https://twitter.com/#!/svlomni

 

Naar boven